Warsztat Terapii Zajęciowej w Olszewie Węgorzewskim

Strona główna

 

STRONA W PRZEBUDOWIE.

 

Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "EMPATIA" wzięło udział w projekcie  "Bezpieczne WTZ i Rehabilitacja Społeczno - zawodowa Osób Niepełnosprawnych". Za otrzymany grant zakupiono środki ochrony osobistej (maseczki, rękawice, itp.) dla pracowników oraz sprzęt do dezynfekcji (bezdotykowa stacja dezynfekująca, automatyczne dozowniki do płynów i mydła, termometry, itp.).

http://www.wtzolszewo.pl/images/pliki/BezpieczneWTZ.pdf

Kochani, wolelibyśmy przekazywać Wam same dobre wiadomości...jednak niestety...zawieszenie działalności WTZ trwa do 4 grudnia 2020 roku. Dbajcie o siebie i swoich bliskich, pamiętajcie o maseczkach, myciu rąk i dezynfekcji. Pamiętajcie również, że w każdej chwili możecie do nas zadzwonić, wysłać e-mail czy wiadomość na Messenger. Jesteśmy w pracy od poniedziałku do piątku. Pozdrawiamy Was bardzo serdecznie

 

W załączeniu treść Decyzji Wojewody Warmińsko-Mazurskiego z dnia 5.11.2020 r.

Decyzja

 

     W dniach 9 - 11 października 2020r. odbył się "X Jubileuszowy Przegląd Twórczości Artystycznej Osób Niepełnosprawnych TAN 2020" zorganizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Kętrzynie. 

9 października 2020r. - uczestnicy wzięli udział w wycieczce do Zakładu Produkcji Szkła "DOROSZKO", który zajmuje się produkcją bombek znanych na całym świecie. Podczas tej wycieczki podopieczni mogli obejrzeć dekoracje bożonarodzeniowe oraz wielkanocne. Uczestnicy mieli również okazję wydmuchać bombki ze szkła i własnoręcznie je ozdobić.

Po zakwaterowaniu odbyły się zajęcia taneczne HIP HOP.

Dzień 10 października był dniem, w którym odbył się przegląd wszystkich grup biorących udział w konkursie. trud i zaangażowanie w przygotowanie występu opłaciły się, gdyż nasz Warsztat zajął I miejsce w kategorii TANIEC LATINO.

Trzeciego dnia przeglądu wszyscy udali się do Ośrodka Edukacji Historyczno - Przyrodniczej "Wilczy Szaniec" w Gierłoży, zwiedzili kwaterę Hitlera oraz skorzystali z możliwości przejechania się wozami bojowymi z okresu II Wojny Światowej.

 

      Na zakończenie prac w naszym ogrodzie, zgrabieniu liści, zorganizowaliśmy w naszej placówce Święto Pieczonego Ziemniaka. 

Były pyszne, pieczone kiełbaski, zgrillowane warzywa z naszego ogrodu, sałatki z naszych warzyw oraz, żeby tradycji stało się za dość, upiekliśmy ziemniaki zebrane wcześniej w Gospodarstwie Ekologicznym Pani Ani.

High Quality Free Joomla Templates by MightyJoomla | Design Inspiration FCT